Til toppen

GUSTAV

Hali Rose Long Dress Rose print

Produktnummer: 229788-552
Fra:

inkl. mva.

Hali Rose Long Dress er en vakker kjole fra Gustav. Kjolen har et vakkert blomsterprint i nydelige coralrosa toner som gir den et romantisk og lekent utseende. Den har rund hals med åpning som lukkes med en knapp, og smock rundt både halsen og mansjettene som gir den et elegant preg. Kjolen har en lang og flytende design som gir en fantastisk bevegelse og følelse når man går. Den kommer i en feminin og avslappet passform. Hali Rose er perfekt til både hverdagsbruk og til mer spesielle anledninger. Kjolen kan styles opp med høye hæler og tilbehør for en mer formell look, eller kombineres med sandaler og en denimjakke for en mer avslappet stil. De søte detaljene og vakre blomsterprinten gjør denne kjolen til et must-have for enhver garderobe.

 

  • 100% Viscose
  • Lining: 95% Viskose
  •  5% Elastan

ENAMEL
Hoops Gianna Gold
Gianna Hoops er klassiske øredobber fra Enamel Copenhagen med et chunky, håndlaget uttrykk. Lekre å kombinere med andre øredobber, men også vakre alene.
229684-130

ENAMEL
Hoops Sparkling Rainbow Rainbow
Sparkling Rainbow er en skjønn ørering med de fineste detaljer av små fargede zirkoner, som får oss til å tenke på en nydelig regnbue. Sparkling Rainbow ser så fin ut på øret og er kjempefin å kombinere med andre øredobber fra Enamel. Denne stylen finnes også som studs. Laget av 18k gullbelagt sterlingsølv og måler 15,5 x 12 mm.
229020-436

ENAMEL
Necklace Cherry Red
Så søtt smykke dekorert med et kirsebær. Cherry necklace er for deg som setter pris på de små detaljene. Kjempefin å kombinere med andre smykker. Denne stylen finnes i to farger, rød og rosa.
229022-50

ENAMEL
Stud Cherry Red
Lekker kirsebær øredobber som er gullforgylt sølv. Rød emalje og en liten grønn stein. Øredobbene får du matchende smykke til. 
229018-50

MUNTHE
Jimmylane Dress Green
Jimmylane er en vakker, brodert midi-lang omslagskjole i 100 % økologisk bomull fra Munthe. Den har korte puffermer, v-hals, normal passform og søte detaljer. Modellen er 176 cm og har på seg størrelse 36.
229738-30

MUNTHE
Jita Dress Ivory
Jita Dress er en feminin omslagskjole i et vakkert blomsterprint fra Munthe. Kjolen har v-hals, korte ermer med puff og omslagsbånd i midjen. Den kommer i en økologisk bomullsblanding og er middels lang. Modellen er 180 cm og har på seg størrelse 36.
229737-9

DANTE 6
Joya Maxi Dress Multicolour
Joya Maxi Dress er en fantastisk flerfarget maxi kjole i tidløs design fra Dante 6. Kjolen har v-hals og korte ermer med rynker for å skape en puffet look. Den har markert midje og er ankellang med en elegant splitt foran. Kjolens ytre skall er laget av trykt resirkulert dobby, og er foret med viskose voile. Bruk kjolen med høye støvletter eller sandaler for den perfekte sommerlooken.
229807-140

GUSTAV
Rose Dress Rose
Rose Dress er en nydelig ankellang skjorte-kjole med et vakkert paisley mønster fra Gustav. Kjolen har lange ermer, rund hals og kneppestolpe som går helt ned. Kjolen har smock-stilsøm under bysten med tilpassede mansjetter og lommer med knapper.
229681-68