PRINCESS GOES HOLLYWOOD
Dress 189789
Super romantisk skjortekjole med blomsterprint fra Princess. Kjolen har en avslappende passform med et fint fall som skrår litt ut i en A-form. Ermene går til albuene og har volanger i to lengder nederst. Passer perfekt til både hverdags og fest. Kjolen kan styles med joggesko og jeansjakke eller sandaler og smykker til fest. 100% Bomull Vaskes på 30 grader i maskin
Super romantisk skjortekjole med blomsterprint fra Princess. Kjolen har en avslappende passform med et fint fall som skrår litt ut i en A-form. Ermene går til albuene og har volanger i to lengder nederst. Passer perfekt til både hverdags og fest. Kjolen kan styles med joggesko og jeansjakke eller sandaler og smykker til fest.
- 100% Bomull
Vaskes på 30 grader i maskin
Vi sender innen 24 timer og leverer kjapt og enkelt med følgende alternativer:
Pakke i postkasse - 59kr
Leveres rett i postkassen - Leveringstid 2-3 virkedager
Pakke til hentested -89kr
Leveres til post-i-butikk -Leveringstid 1-3 virkedager
DHL Exspress - 299kr
Leveres på døren - Leveringstid 1-2 virkedager
Klikk & hent
Klikk og hent er mulig så lenge varen er tilgjengelig i den aktuelle butikken. Her på produktet kan du sjekke hvilke butikker som har varen i din størrelse ved å trykke på den mørke knappen med teksten "Se tilhjengelige butikker for klikk og hent". selvet valget om å ta klikk og hent gjøres i checkout.
Ombytting
Ombytting er alltid gratis. Du kan både bytte ved sending eller i en av våre fysiske butikker.
Retur
Retur i fysisk butikk er gratis. Returnerer du ved sending holder vi tilbake kr 89 for dette
Vi elsker og hjelpe!
Er det noe som helst du lurer på?
Ring oss på tlf 55235310 eller send en e-post til kundeservice@deguy.no
Deguy Privé
Som medlem av Deguy Privé opptjener du Deguypoeng på hvert kjøp. Poengene gir fordeler i form av gavekort, tilbud, invitasjoner og tilpasset inspirasjon. Å være medlem er helt gratis, og du kan når som helst melde deg ut. Men husk, det lønner seg å være en del av Deguy Privé.
